Загальна інформація, контакти
Органи студентського самоврядування, основною метою яких є представлення інтересів і захист прав студентів, у ЧНУ репрезентовані трьома ланками:
- студпарламент;
- студпрофспілка;
- студрада.
Також в ЧНУ імені Юрія Федьковича діє Центр культури і дозвінлля, де студенти можуть реалізувати свої мистецькі таланти.
З метою підтримання психологічного благополуччя студентів і викладацького складу університету функціонує Соціально-психологічний центр
Діяльність органів студентського самоврядування регламентується Положенням про органи студентського самоврядування ЧНУ імені Юря Федьковича
Студентський парламент - виконавчий орган студентського самоврядування, який обирається на конференціях студентів і відображає позицію молоді в різних сферах освітньої діяльності колективу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, координує роботу всіх органів студентського самоврядування, бере активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів, покликаних всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.
У центрі роботи координація студентського самоврядування, котра передбачає створення умов самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства та держави.
Сторінка студентського парламенту ЧНУ
Соцмережі студентського парламенту НН ІФТКН
Первинна профспілкова організація студентів ЧНУ імені Юрія Федьковича представляє, здійснює та захищає навчальні, соцiально-економiчні права та інтереси своїх членів.
Контакти:
Адреса: вул. Небесної Сотні, 4В (позаду гуртожитку №6)
Тел.: (097)936-17-62; (050)812-34-41
Голова профспілкового комітету студентів ЧНУ – Віталій Кіндзерський
Сторінка профспілкової організації студентів ЧНУ
Студпрофспілка ЧНУ у соцмережах:
Профбюро студентів НН ІФТКН у соцмережах:
Студентська рада - це орган студентського самоврядування, який діє на території студмістечка згідно з положенням про органи студентського самоврядування ЧНУ імені Юрія Федьковича.
Студентські ради функціонують у кожному структурному підрозділі університету (інститутах, факультетах та коледжі). Голова Студради обирається прямим таємним голосуванням, студентами його структурного підрозділу, які проживають в гуртожитку на однорічний термін (примітка: одна особа може бути головою Студради не більше, ніж два терміни, тобто 2 роки).
За потреби, голова Студради може призначати своїх заступників або старосту поверху, де проживають студенти відповідного факультету.
Основними завданнями Студради є:
-
забезпечувати ефективну взаємодію та співпрацю між студентами, що проживають в гуртожитку, адміністрацією студмістечка та технічним персоналом гуртожитку;
-
повідомляти студентам актуальну інформацію, що стосується гуртожитку в загальному, проживання в ньому чи організації поселення;
-
за потреби взаємодіяти зі Студентським парламентом та профбюро студентів ЧНУ відповідного структурного підрозділу;
-
сприяти максимально швидкому вирішенню різноманітних проблем з якими зіштовхнувся студент: конфлікти, порушення правил ТБ, поломки обслуговуючого обладнання, відповідно, якщо проблема є безпосередньо компетенцією голови Студради або членів студради (заступників та старост поверхів).